Mobil - 0749.473.468

Mobil - 0767.021.208

Fix - 0232.213.881

CURSA DE LINIE ADJUD-ITALIA

Transport persoane cu  autocar din  Adjud- Italia va punem la dispozitia dumneavoastra in doua zile pe saptamana Marti si Vineri. Imbarcarea din Adjud - Italia este din fata Garii la ora 09.00.

Cu soferii nostri profesionisti si autocarul care efectueaza transportul de persoane pe ruta Adjud - Italia fiind dotat cu aer conditionat, scaune rabatabile, sistem audio - video pentru ca calatoria dumneavoastra sa fie intr-o ambianta placuta, pana la sosirea in Italia.

Orasele unde ajungem in Italia sunt : Trieste – Mestre – Padova – Ferrara – Vicenza – Verona – Brescia – Bergamo – Milano – Torino – Genova – Asti – Alexandria – Voghera – Piacenza – Cremona – Parma – Modena – Reggio Emilia – Bologna – Ravena – Forli – Rimini – Pesarro – Ancona – Pescara – Termoli-Fogia – Bari – Brindisi – Lecce – Galatina – Taranto – Prato – Firenze – Arezzo – Perugia – Terni – Orvieto – Roma – Napoli – Salerno – Battipaglia – Potenza – Castrovillari – Lamezia Terme – Catanzaro – Cosenza – Vibo Valentia – Reggio Calabria.

Costul biletului din Adjud - Italia este de la 75 € pana la 100 € , pretul difera de la un oras la altul. La biletul dus - intors aveti o reducere de 20 € din pretul normal. Copii sub zece ani beneficiaza de asemeni o reducere de 20 € din pretul biletului.  

 Italia - Adjud avem in zilele Joi si Duminica, iar rezervarile de fac direct in Italia la colegii nostri de acolo.

Va oferim detalii dar si pentru rezervari : 0232.213.881. - 0749.473.468. - 0767.021.208.

RUTA 1 RUTA 2 RUTA 3 RUTA 4
 ORAS ORA ORAS ORA ORAS ORA ORAS  ORA
 BRAILA-GARA 05.30 FOCSANI-DEDEMAN 08.00  BUCURESTI-CARREFOUR-BANEASA 09.30 PIATRA NEAMT-GARA 12.30
 GALATI-McDONALDS  06.00 MARASESTI-MASOLEU 08.30 PLOIESTI-LIDL 11.00 TOPLITA-FAST FOOD  16.30
 TECUCI-HOTEL TURIST 07.00 ADJUD-GARA  09.00  BRASOV-GARA 13.00  REGHIN-LUKOIL 18.00
 BARLAD-GARA  08.30  ONESTI-AUTOGARA 10.00  FAGARAS-CENTRU 14.15 TARGU MURES-VOIAJOR 19.00
 HUSI-GARA 08.30 BACAU-LIDL 10.30  SIBIU-PECO EUROIL  15.30  LUDUS-AUTOGARA 19.00
 VASLUI-LIDL 09.00 ROMAN-AUTOGARA 11.45 SEBES-MINIMAX  17.00  TURDA-GARA 19.45
 IASI-FILARET 10.00 ------ ALBA IULIA-GARA 17.40 CLUJ-BILA 20.30
 HARLAU-RARESOAIA 11.00 BOTOSANI-OMV 09.30 DEVA-GARA  18.30 HUEDIN-CENTRU 21.30
 PASCANI-PETROM 11.30 SUCEAVA-AUTOGARA 10.30 AIUD-PENY 19.00 ALESD-CENTRU 22.30
 TARGU NEAMT-AUTOGARA 12.30 FALTICENI-AUTOGARA  11.15  ORADEA-GARA 23.00

GRAFIC ITALIA

ITALIA-SUD  ORA ADRIATICA  ORA NORD  ORA
 TRIESTE 09.00 IMOLA 14.30 VICENTA 13.00
 MONFALCONE 09.30 FORLI 15.00 VERONA 14.00
MESTRE 10.30 CESENA  15.15 BRESCIA 15.00
 PADOVA 11.00 RAVENA 16.00 BERGAMO 16.00
 ROVIGO 12.00  RIMINI 16.30 MONZA 17.00
 FERRARA 13.00 PESARO 17.00 MILANO 18.00
 BOLOGNA 14.00 FANO 17.30  NOVARA 18.30
 PRATO 15.30  SENEGALLIA 18.00  VERCELI 19.00
 FIRENZE 16.00 ANCONA  18.30 TORINO 20.00
 AREZZO 18.00 CIVITANOVA MARCHE  19.00  ASTI 20.30
 ORVIETO 19.00  SAN BENEDENTTO 19.30 ALESSANDRIA 21.00
ROMA 20.00 GIULIANOVA 19.45 TORTONA 20.30
FROSINONE 20.30 PESCARA 20.00 GENOVA 21.00
CASSINO 21.00 VASTO 20.30  VOGHERA 19.00
CASERTA 22.00 TERMOLI 21.00 PAVIA  18.30
NAPOLI 23.00 SAN SEVERO 22.00  LODI 18.30
SALERNO 00.00  FOGGIA 22.30  PIACENZA 16.30
BATTIPAGLIA 01.00 ANDRIA 22.45  CREMONA 16.00
POTENZA ...  BARI 23.00  PARMA 15.30
LAURIA ...  MATERA 23.30  REGGIO EMILIA  15.00
CASTROVILLARI ...  BRINDISI 02.00 MODENA 14.30
ACRI ... LECCE 03.00 CARPI ...
COSENTA ...  MANDURIA 01.00  MANTOVA ...
LAMEZIA TERME ... TARANTO 01.30 CREMA ..
CATANZARO ... GINOSA ... BRA ...
VIBO VALENTIA ... PISTICCI ...
ROSARNO  ... POLICORO ...
GIOIA TAURO  ... MARTINA FRANCA ...
REGGIO CALABRIA ...  FASANO  ...

Transport persoane Adjud Italia