CURSA DE LINIE ADJUD-ITALIA

Transport persoane cu  autocar din  Adjud- Italia va punem la dispozitia dumneavoastra in doua zile pe saptamana Marti si Vineri. Imbarcarea din Adjud – Italia este din fata Garii la ora 09.00.

Cu soferii nostri profesionisti si autocarul care efectueaza transportul de persoane pe ruta Adjud – Italia fiind dotat cu aer conditionat, scaune rabatabile, sistem audio – video pentru ca calatoria dumneavoastra sa fie intr-o ambianta placuta, pana la sosirea in Italia.

Orasele unde ajungem in Italia sunt : Trieste – Mestre – Padova – Ferrara – Vicenza – Verona – Brescia – Bergamo – Milano – Torino – Genova – Asti – Alexandria – Voghera – Piacenza – Cremona – Parma – Modena – Reggio Emilia – Bologna – Ravena – Forli – Rimini – Pesarro – Ancona – Pescara – Termoli-Fogia – Bari – Brindisi – Lecce – Galatina – Taranto – Prato – Firenze – Arezzo – Perugia – Terni – Orvieto – Roma – Napoli – Salerno – Battipaglia – Potenza – Castrovillari – Lamezia Terme – Catanzaro – Cosenza – Vibo Valentia – Reggio Calabria.

Costul biletului din Adjud – Italia este de la 75 € pana la 100 € , pretul difera de la un oras la altul. La biletul dus – intors aveti o reducere de 20 € din pretul normal. Copii sub zece ani beneficiaza de asemeni o reducere de 20 € din pretul biletului.

 Italia – Adjud avem in zilele Joi si Duminica, iar rezervarile de fac direct in Italia la colegii nostri de acolo.

Va oferim detalii dar si pentru rezervari : 0232.213.881. – 0749.473.468. – 0767.021.208.

Transport persoane italia

RUTA 1 
ORASORA
BRAILA-GARA05.30
GALATI-McDONALDS06.00
TECUCI-HOTEL TURIST07.00
BARLAD-GARA08.30
HUSI-GARA08.30
VASLUI-LIDL09.00
IASI-FILARET10.00
HARLAU-RARESOAIA11.00
PASCANI-PETROM11.30
TARGU NEAMT-AUTOGARA12.30
RUTA 2 
ORASORA
FOCSANI-DEDEMAN08.00
MARASESTI-MASOLEU08.30
ADJUD-GARA09.00
ONESTI-AUTOGARA10.00
BACAU-LIDL10.30
ROMAN-AUTOGARA11.45
——
BOTOSANI-OMV09.30
SUCEAVA-AUTOGARA10.30
FALTICENI-AUTOGARA11.15
RUTA 3 
ORASORA
BUCURESTI-CARREFOUR09.30
PLOIESTI-LIDL11.00
BRASOV-GARA13.00
FAGARAS-CENTRU14.15
SIBIU-PECO EUROIL15.30
SEBES-MINIMAX17.00
——
ALBA IULIA-GARA17.40
DEVA-GARA18.30
AIUD-PENY19.00
RUTA 4 
ORASORA
PIATRA NEAMT-GARA12.30
TOPLITA-FAST FOOD16.30
REGHIN-LUKOIL18.00
TARGU MURES-VOIAJOR19.00
LUDUS-AUTOGARA19.00
TURDA-GARA19.45
CLUJ-BILA20.30
HUEDIN-CENTRU21.30
ALESD-CENTRU22.30
ORADEA-GARA23.00

 Grafic Italia

ITALIA-SUDORA
TRIESTE09.00
MONFALCONE09.30
MESTRE10.30
PADOVA11.00
ROVIGO12.00
FERRARA13.00
BOLOGNA14.00
PRATO15.30
FIRENZE16.00
AREZZO18.00
ORVIETO19.00
ROMA20.00
FROSINONE20.30
CASSINO21.00
CASERTA22.00
NAPOLI23.00
SALERNO00.00
BATTIPAGLIA01.00
POTENZA
LAURIA
CASTROVILLARI
ACRI
COSENTA
LAMEZIA TERME
CATANZARO
VIBO VALENTIA
ROSARNO
GIOIA TAURO
REGGIO CALABRIA
ADRIATICAORA
IMOLA14.30
FORLI15.00
CESENA15.15
RAVENA16.00
RIMINI16.30
PESARO17.00
FANO17.30
SENEGALLIA18.00
ANCONA18.30
CIVITANOVA MARCHE19.00
SAN BENEDENTTO19.30
GIULIANOVA19.45
PESCARA20.00
VASTO20.30
TERMOLI21.00
SAN SEVERO22.00
FOGGIA22.30
ANDRIA22.45
BARI23.00
MATERA23.30
BRINDISI02.00
LECCE03.00
MANDURIA01.00
TARANTO01.30
GINOSA
PISTICCI
POLICORO
MARTINA FRANCA
FASANO
NORDORA
VICENTA13.00
VERONA14.00
BRESCIA15.00
BERGAMO16.00
MONZA17.00
MILANO18.00
NOVARA18.30
VERCELI19.00
TORINO20.00
ASTI20.30
ALESSANDRIA21.00
TORTONA20.30
GENOVA21.00
VOGHERA19.00
PAVIA18.30
LODI18.30
PIACENZA16.30
CREMONA16.00
PARMA15.30
REGGIO EMILIA15.00
MODENA14.30
CARPI
MANTOVA
CREMA..
BRA